Služby při prodeji 

Jak bude probíhat prodej vaší nemovitosti? 

Zakládáme si na perfektní prezentaci prodávaných nemovitostí, o čemž se můžete sami přesvědčit v záložce nemovitosti. Víme, jaký je recept na úspěch. Díky ověřenému postupu dokážeme prodat vaši nemovitost za co možná nejvyšší cenu a samozřejmě i ve velmi krátkém časovém úseku. 

nejlepší makléř

1. Tržní analýza

 

Společně s vámi se podíváme na tržní analýzu, díky které zjistíme, za jakou cenu se podobné nemovitosti prodávají. Porovnáváme prodané nemovitosti v daném katastrálním území na základě našich zkušenosti s touto lokalitou a projednáme s vámi správné nastavení prodejní ceny.

Interior Design

2. Příprava nemovitosti

 

Kvalitní prezentace je velice důležitá a právě možnost kreativního přístupu je to, co nás na naší práci baví. Společně s naším týmem dokážeme vaši nemovitost odlišit od ostatních inzerovaných nemovitostí a ukázat ji potenciálním zájemcům v tom nejlepším světle 

Efektní kamera

3. Focení a 3D skenování
 

Jakmile náš tým nemovitost připraví, ujme se práce profesionální fotograf, který doladí finální podobu prezentace. Celý proces naaranžování a focení je poměrně složitý a někdy trvá i více než 2-3 hodiny.

White Drone

4. Natáčení video prohlídky a focení pomocí dronu

Psaní na počítači

5. Pošleme vaši nemovitost „do světa“

Řádově do 4-5 dnů bude inzerát připravený včetně profesionální textace, s již upravenými fotografiemi, půdorysy a veškerými potřebnými informacemi. Prostě tak, aby zaujal co nejširší spektrum potenciálních zájemců.

Cestovní aplikace

6. Marketingový plán
 

Pouhou inzercí na realitních portálech však naše práce zdaleka nekončí. Je třeba využít všech dostupných marketingových kanálů. Vaši nemovitost proto prezentujeme jak na sociálních sítích (facebook, instagram), tak i na webových vyhledávačích typu seznam.cz nebo Google. Jedná se o tzv. PPC kampaň.

Mluví o telefonech

7. Komunikace
 

Probíráme s vámi veškeré kroky, které se právě dějí a které chcete, aby se děly. O každém zájemci, o každé prohlídce i o každé komunikaci se zájemci se vždy dozvíte včas.

Světlý a moderní kuchyně

8. Prohlídky

Na základě dlouholetých praktických zkušeností dokážeme vyselektovat opravdové zájemce. Takovým zájemcům potom nemovitost předvedeme fyzicky a předáme jim o ní veškeré potřebné informace

Smlouva

9. Rezervace

Často se stává, že díky naší práci se zájemci se nemovitost zarezervuje již po prvních několika prohlídkách. Zájemce složí rezervační poplatek, kterým projevuje svůj závazný zájem o koupi. S tímto klientem potom vstupujeme do fáze právního a smluvního servisu.

obchodní Handshake

10. Podpis kupních smluv

Jakmile dojde k naplnění podmínek Rezervační smlouvy, zadáme našemu smluvnímu advokátu požadavek na vyhotovení další následné smluvní dokumentace. Samozřejmostí je i poskytnutí advokátní úschovy, na jejíž účet bude poukázána zbývající část kupní ceny vaší nemovitosti.

Koupi domu

11. Poprodejní servis
 

Pouhým přepisem nemovitosti na nového majitele pro nás ale obchodní případ ještě nekončí. Zatímco již probíhá převod finanční částky na váš účet, my se v tuto chvíli postaráme o fyzické předání nemovitosti, zařídíme přepis energií u jejich dodavatelů, zajistíme registraci nového vlastníka u společenství vlastníků a v podstatě kontrolujeme, zda vše probíhá tak, jak jsme se zavázali ve Smlouvě o zprostředkování prodeje.

Libí se vám, jakým způsobem pracujeme? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme do 24h. 

Děkujeme za odeslání!