Služby při prodeji 

Jak bude probíhat prodej vaší nemovitosti? 

Zakládáme si na perfektní prezentaci svých nemovitostí, o které se můžete sami přesvědčit v záložce nemovitosti. Víme, jaký je recept na úspěch. Díky ověřenému postupu, dokážeme prodat za nejvyšší možnou cenu, a to ve velmi krátkém časovém úseku. 

1. Tržní analýza

 

Společně se podíváme na tržní cenu, po které zjistíme za kolik se podobné nemovitosti přibližně pohybují. Porovnáváme prodané okolní nemovitosti, právě nabízené nemovitosti a naše zkušenosti s lokalitou.

2. Příprava nemovitosti

 

Kvalitní prezentace, to je to, oč tu běží, a také to, co nás na naši práci tak baví. Společně s naším týmem dokážeme vaši nemovitost odlišit od těch ostatních ve směsi všech inzerátů a ukázat ji světu v tom nejlepším možném světle. 

3. Focení a 3D skenování
 

Jakmile bude vše naaranžované, přijde fotograf, a vykouzlí to nejlepší co zmůže. Celý proces naaranžování a focení trvá minimálně  2-3 hodiny.

6. Spustíme propagaci
 

Pouhou inzercí na realitních portálech to nekončí, hledáme zájemce všude, kde se jen dá. Představujeme vaši nemovitost jak na sociálních sítích (facebook, instagram) ale i ve vyhledávačích jako je seznam.cz nebo google (PPC reklama).

4. Natáčení video prohlídky a focení dronem 

7. Komunikace
 

Probíráme s vámi veškeré kroky, které se právě dějí a které chcete, aby se děly. O každém zájemci, o každé prohlídce i o každé nabídce se vždy dozvíte včas.

5. Pošleme to do světa
 

Do 4-5 dnů bude inzerát hotový, společně s profesionálními texty, již upravenými fotografiemi, půdorysy a veškerými potřebnými informacemi. Prostě tak, aby zaujal. 

8. Prohlídky

Potom, co se o prodeji vaší nemovitosti všichni dozvědí, posbíráme opravdové zájemce, a každému ji osobně ukážeme a předáme všechny informace.

9. Rezervace

Často se stává, že díky naší práci se zájemci, se nemovitost zarezervuje již po prvním dni prohlídek. Zájemce složí rezervační poplatek, kterým projevuje svůj vážný zájem o koupi.

10. Podpis kupních smluv

Jakmile obdržíme rezervační poplatek, necháme vyhotovit našeho ověřeného advokáta veškerou smluvní dokumentaci, abychom měli vše (s)právně ošetřené. Samozřejmostí je i advokátní úschova, kam zájemce složí zbytek kupní ceny.

11. Poprodejní servis
 

Pouhým přepisem nemovitosti na nového majitele to pro nás nekončí. Zatímco jste už obdrželi peníze z prodeje, my předáváme nemovitost, přepisujeme energie u dodavatelů, oznamujeme nového vlastníka u společenství vlastníků a kontrolujeme, zda je vše opravdu tak jak má.

Potřebujete poradit? Ozvěte se nám . +420 773 198 614  RK Stejskal s.r.o

  • Instagram
  • Facebook Sociální Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now