Prodej-rodinneho-domu-Hlincova-Hora-04152022_104128.jpg

Novostavba rodinného domu,
Kodetka u Českých Budějovic
283m2 + podkroví 90m2 a terasa

Prodej rodinného domu
Kodetka u Českých Budějovic 

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu 283m2 + podkroví 90m2 (2022) a parkovacím stáním pro 3 auta, situovanou ve vyhledávané lokalitě Hlincova Hora – Kodetka.


V současné době probíhají dokončovací stavební práce a dům bude novému majiteli předán kompletně dokončený včetně centrálního vysavače a kamerového systému, ale bez nábytku a kuchyně.


Dům se skládá ze 3 podlaží, 1 suterénu a 2 nadzemní + zateplené podkroví, kde je možnost výstavby minimálně 2 další místnosti.


1.NP tvoří obývací pokoj, kuchyň s výstupem na krásnou terasu 14m2 s výhledem na zahradu, pracovna, šatna, WC.


2.NP se skládá ze 3 samostatných ložnic, chodby a prostorné koupelny s WC, sprchovým koutem a vanou.


V suterénu se nachází sauna s velkou odpočívárnou, kotelna, toaleta a místnost, kterou si můžete přizpůsobit sami, nemá žádný zvláštní účel. Do suterénu lze vstoupit přímo z domu nebo z ulice.


Pozemek umožňuje budoucímu majiteli rozmístit vše potřebné pro chod domácnosti a starosti o zahradu včetně bazénu, zahradního domečku a garáže (zahrnuto v projektu, ale není postaveno).


Vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem (PENB –B: velmi úsporná), v suterénu a 1.NP- podlahovým topením a ve 2.NP radiátory.


Plocha před domem umožňuje zaparkovat 3 auta a v případě potřeby lze prostor rozšířit.

Parkování je možné i před domem.


Nemovitost se nachází na jednom z nejvyhledávanějších míst pro bydlení se základní občanskou vybaveností (školka, škola, Obecní úřad, pošta, restaurace), v blízkosti přírody, čistém ovzduší a s dobrou dopravní dostupností (MHD), vzdáleném 10 minut od krajského města.

Na nemovitost Vám zajistíme výhodné financování. Více informací z makléře.

PENB: třída B

Cena: 18 990 000,- Kč 

Alexey Baklakov
realitní makléř RK Stejskal.cz

+420 776 244 037

HX5A4913-removebg.png
3D prohlídka
Fotogalerie
Půdorys