Poznejte náš tým

Alexey Baklakov

Snažím se vnímat rychlé změny, které patří k době, ve které žijeme, aplikovat moderní technologie a využívat pokrokové způsoby realitní činnosti, které čerpám z rozvinutějších trhů. Zajistím pro Vás komfortní a bezpečný průběh realitní transakce s maximální péčí a odborností. Pracuji s nejmodernějšími technologiemi na trhu. Plno skvělých věcí a nápadů čerpám od nejlepších realitních makléřů. Dělam profesionalní fotografii a nátačím dronem. Videoprezentace je v dnešní době základ a proto vytvářím ve 4K kvalitě. 3D virtuální prohlídky patří k tomu nejlepšímu, co vám můžu nabídnout. A pak samozřejmě standardní a kompletní servis... Chystáte se prodávat svoji nemovitost? ​Pak vám doporučuji svěř​i​t ji do péče opravdových profesionálů. 


Nataliya Baklakova 

Vystudovala jsem ekonomickou fakultu v Českých Budějovicích a zároveň právnickou fakultu v cizině.
Spokojený klient, ať už prodávající nebo kupující, je pro mě nejlepší odměna.
Hlavním úkolem pro mě je v co nejkratším čase a za co nejvyšší tržní cenu prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, ať už se jedná o dům, byt, chatu, pozemek nebo komerční nemovitost. Velkou pozornost věnuji právní a finanční bezpečnosti v průběhu celého obchodu.
Co pro to udělám? Průzkum trhu pro prodej za nejvyšší možnou cenu, profi foto nemovitosti, 3D scan nemovitosti (virtuální prohlídka), home staging (příprava nemovitosti k prodeji, úpravy interiéru), inzerci a topování na realitních serverech, sdílení na sociálních sítích, umístění banneru na nemovitost, na přání zprostředkují zajištění průkazu PENB a inspekci nemovitosti. Provedu převod energií a předání nemovitosti po prodeji.
Pokud zrovna řešíte prodej nebo koupi nemovitosti, budu ráda, pokud se na mě obrátíte