IMG_0850_Facetune_07-04-2021-10-38-41.jp

Potřebujete prodat svoji nemovitost a získat za ni co největší finanční obnos? Rádi vám pomůžeme, máme bohaté zkušenosti v oboru a rozumíme vašim potřebám. 

Prodáváme nemovitosti rychle a bezpečně

Možná nemáte dobré zkušenosti s realitní kanceláří. Přesto nám dovolte, abychom se vám představili a seznámili vás s naším postupem, jak pracujeme s lidmi a pomáháme jim prodat jejich nemovitost za skutečně nejvyšší tržní ceny. Ale k tomu se dostaneme za chvíli. 

Jmenuji se Nataliya Baklakova, vystudovala jsem právnickou školu na Ukrajině a přestěhovala jsem se do České republiky. Zde jsem začala studovat ekonomickou fakultu v Českých Budějovicích. Mám ráda zpěv a je mým velkým snem mít své vlastní vystoupení. Baví mě komunikace s lidmi a práce, kterou nyní provozuji.

Manžel, Alexey Baklakov se do České republiky přestěhoval z rodinných důvodů, když mu bylo 16 let. Jeho koníčkem je vlastně práce, kterou dělá rád a poctivě. Především rozumí marketingu, což je velkým přínosem. Ačkoliv jsme oba dva cizinci, tak mluvíme česky a i tak vychováváme našeho synka, kterému jsou dva roky.

Pracujeme pod značkou RK Stejskal

Prodáváme nemovitosti předně v jižních Čechách, protože zde bydlíme, ale na druhou stranu nám nevadí cestovat i do jiných míst. Jsme realitní makléři, kteří mají svoji práci rádi. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a poskytujeme nadstandardní služby. Naším hlavním cílem je pomoci prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu na trhu. Samozřejmě se snažíme velmi rychle, především bezpečně a je na nás spolehnutí. 

Poskytujeme další služby, které pomohou v prodeji

- home staging – připravíme vaši nemovitost tak, aby se jevila jako nejatraktivnější objekt v širokém okolí

- nafotíme prostory odborně a na profesionální úrovni

- zájemci si mohou objednat videoprohlídku, případně je osloví návštěva ve 3D provedení, což je velmi blízké tomu, jakoby zde byli přítomni fyzicky

- rozumíme marketingu a sociálním sítím

- můžeme vytvořit vaši vlastní webovou stránku, kde bude vše potřebné o vaší nemovitosti.

S lidmi nás baví komunikovat, což je v této profesi nesmírně důležité. Díky tomu se nám daří prodávat nemovitosti úspěšně, rychle a je na nás vždy spolehnutí. Rádi vám pomůžeme prodat i vaši nemovitost.