Modern House

Proč zrovna s nami? 

Potřebujete prodat nemovitost? Ono to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Nicméně si můžete vybrat realitní kancelář, která vám skutečně pomůže. 

Úspěšný prodej nemovitosti

Poslední dobou se čím dál tím více lidí odvrací od služeb realitní kanceláře. Ať jsou již důvody jakékoliv, ne všechny služby jsou stejné a tak se lze obrátit na společnost, která dokáže zprostředkovat prodej za velmi výhodných podmínek. Navíc se umí pohybovat na trhu realit a zajistit tak všechno potřebné a to nejen velmi výhodný prodej, ale rovněž všechny náležitosti a kroky, které s nemovitostí budou souviset. 

Jak bude naše spolupráce vypadat?

• V první řadě si domluvíme schůzku, nejlépe na místě, kde se nemovitost nachází. Zde si řekneme všechny nejdůležitější postupy a samozřejmě vyslechneme vaše přání a představy. V podstatě vy prodáváte svoji nemovitost, my vám najdeme kupce, to vše zaznamenáme do smlouvy mezi námi a my se můžeme pustit do práce.

• Nemovitost se na prodej musí připravit. Pro nás to rozhodně není žádný problém. V první řadě je třeba si uvědomit, že uklizená a uspořádaná nemovitost více zaujme, tudíž před focením se vše musí připravit tak, aby byl objekt skutečně jedinečný. 

• Když je vše nafoceno, tak se rozjede online marketingová nabídka na všech možných a dostupných místech, čímž se dostane k více zájemcům o koupi nemovitosti. V současné době jsme schopni zajistit online video prohlídku a 3D prohlídku

• Zájemci nás budou kontaktovat a my pro vás vybereme toho pravého. 

• To je ovšem jen pouhý začátek, protože nyní se musí vyřídit spoustu formalit, které vyžadují právnické zastoupení. Rezervační poplatek je takový malý začátek, že to zájemce myslí skutečně vážně a my se můžeme pustit do druhé poloviny úspěšného prodeje nemovitosti.

• Právnicky sepsaná kupní smlouva a další kroky jako zapsání do katastru nemovitostí, předání objektu atd., je pro vás ta veselejší stránka, protože již budete vědět, že jste prodali dobře, výhodně a bez větších starostí.

Spolupráce s námi dává smysl, šetří čas a pomůže získat vhodného kupce za tu nejvyšší dostupnou cenu na trhu a to se skutečně vyplatí. Neváhejte nás kontaktovat a sami můžete posoudit náš přístup a výsledky.